Klassikalised valgel taustal tootepildid, reklaamfotod või ilupildid – vastavalt kliendi erisoovidele koostame me kavandid ning tööplaani, millest lähtuvalt viime läbi sessioonid. Kuna tooted ei pruugi alati fotolauale mahtuda, või on neid mingil põhjusel keeruline meie stuudiosse toimetada, siis oleme valmis oma meeskonnaga tulema kliendi juurde, et soovitud pildid efektiivselt ning kvaliteetselt ära teha. Kvaliteedi tagab professionaalne tehnika, mille abil saame lokaalse stuudio püsti panna ka keerukates tingimustes.

Valgel taustal tootepilt – see on klassikaline viis esitleda oma tooteid kataloogis, kliendilehes või kodulehel. Me oleme oma stuudios üles seadnud spetsiaalse lahenduse, mis võimaldab meil kvaliteetselt ning kiirelt pildistada erineva suurusega tooteid. Tootepildi puhul on väga oluline valguse seadmine, et säiliks pildistatava objekti kontrastsus ja värvid. Aastatega oleme omandanud teadmisi, mis annavad meile eelise kvaliteetse pildi tegemiseks. Me oskame tegeleda defektidega, peegeldustega ning muude keerukate olukordadega, mis nõuavad erilist tähelepanu ning järeltöötlust. Meie eesmärk ei ole pakkuda ühekordset teenust keskpärase tootefotoga. Me teeme Teiega koostööd, et lõpptulemus oleks viimistletud just Teie ootustele vastavalt.

Reklaamfoto või ilupilt omab olulist tähtsust teie toote maine kujundamisel kodulehel, reklaamis või kataloogis. Antud olukorras tuleb tootele läheneda erilise täpsusega, et tuua välja iga väiksemgi detail, mis iseloomustab Teie toodet või teenust. Ilupildi tegemisel lepime alati eelnevalt kokku kavandi/kompositsiooni ning arutame läbi tähtsaimad komponendid, mis tuleb antud kompositsioonis esile tuua. Iga toode, mida me pildistame, on erinev ning vajab alati spetsiaalset valgustuse seadmist, et anda fotole kvaliteetne lõpptulemus. Me oleme õppinud jälgima pisematki detaili, et lahendus vastaks täielikult teie ootustele.