Foodstudio’s pildistamas

IMG_1713

Posted in Studio

Siis kui ülemiste keskus oli veel suletud.

… Ja ukse taga oli järjekord tekkimas. Samal ajal häälestas meie meeskond seadmeid, et külalised saaksid endale avamise puhul väikese mälestuse paberile.

Foto: Martin Hallik

Posted in Studio

Puhkepäevad stuudios

Kui normaalne inimene armastab pühapäeval jalad lauale visata ja nädalalõpust viimast haarata, siis meie otsustasime stuudios oma oskuseid lihvida. Seekord oli eesmärk kombineerida erinevaid valguseid ühe pildi juures, et tuua esile ja rõhutada erinevaid detaile. Foto: Martin Hallik

Posted in Studio

Värskelt röstitud ubadest valmib meie uus töö

Seekord pildistame kohvi. Kui oleks võimalik seda lõhna pildile saada, mis siin stuudios valitseb! mmmmm…. Oma presskannu võime igatahes kappi ära peita.Foto: Martin Hallik M.A. Studio

Posted in Studio

Uued maitsed

Uued maitsed kaamera ees. Üsna pea saame tulemust ka näidata. Tihedamad söögi(joogi)kohtade külastajad näevad neid ka varsti baariletil ja laudadel.  Uued maitsed.

Posted in Studio

Näomaalingutest

Paljud külastajad on juhtinud tähelepanu antud pildile, küsides, et miks meil selline lihtne foto siin seina peal on, kus mees hoiab maali enda näo ees.

Aga tegelikult on asi hoopis nii, et see ei olegi maal vaid tühipaljas raam. Ja sealt vaatab vastu päris inimene kellele on tehtud vaieldamatult üks vägevaim näomaaling.

Foto: Martin Hallik

Posted in Studio

Menüü muutub mitmekesisemaks

Viimasel ajal on meie menüü muutunud järjest mitmekesisemaks. Algselt pildistasime oma tööde raames vaid mõne üksiku toidupildi, aga tänaseks on toiduvalik järjest rikkalikumaks muutunud. Viimane fotosessioon möödus restoranis hõrgutavaid hamburgereid pildistades. Jah, kes oleks arvanud, et vana, head hamburgerit saab valmistada nii mitmel erineval moel nagu me seda tollel päeval nägime. Klassikalise “pihv-ja-juust-saiavahel-burgeriga” ei olnud siin enam midagi pistmist. Tegemist oli erakordselt isuäratavate roogadega, mis koosnesid nii kitsejuustust, peedist, kui ka kukeseentest. Varsti saame neid isuäratavaid kaadreid ka oma kodulehel jagada. :)

foto: Martin Hallik

Posted in Studio

Kui kliendid tulevad külla

Üsna tihti olen teinud selgitustööd klientidele, et me tegeleme päris suurel hulgal jookide, eelkõige alkoholi toodete pildistamisega. Muidu võiks jääda üsna vale mulje meist, sest seina ääres seisavad tihti peale kastid juba “tarbitud” alkoholipudelitega. Järjekordne taarakast vajab välja viimist.  :)

pudelid

Posted in Studio

A Le Coq kalender 2014

Sellel ajal, kui väljas praksub pakane, jäädvustame meie sooja suvetunnet. Aitasime A Le Coq’ile kalendrit pildistada. Pean tunnistama, et terve sessiooni käigus oli lakkamatu isu kõik pildilolev korraga ära süüa. Töö oli lõbus ja seltskond veel parem.

Posted in Studio

Mirtel Design kollektsiooni pildistamine

Mõnda aega tagasi andsime oma panuse Mirtel Design uue tootekataloogi valmimisel. Aitasime üles pildistada uut kollektsiooni. Suurepärane projekt koos suurepärase seltskonnaga. Kollektsiooniga saab täpsemalt tutvuda kodulehel www.mirteldesign.com

Mirtel Design. Foto: Martin Hallik

Posted in Studio